З метою підвищення рівня підготовки молодших медичних спеціалістів і престижу медичної професії в Україні, сприяння широкому залученню обдарованої молоді до участі в професійних конкурсах на виконання розпорядження МОЗ України, 19-20 червня 2018р. на базі ВНЗ «Київський медичний коледж імені П.І. Гаврося» проведено XХ Всеукраїнський конкурс фахової  майстерності студентів вищих медичних навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації за спеціальністю “Сестринська справа” “ЕСКУЛАП” .

Донецьку область гідно представив студент 3 курсу медсестринського відділення

комунального закладу                    

"Костянтинівський медичний 

коледж" Коломієць Ігор.

За підсумками конкурсу

Коломієць Ігор

отримав сертифікат учасника

та диплом лауреата конкурсу.

      Викладач хірургії Ліщенко О.В.

входила  до складу журі даного конкурсу.

23 листопада 2017р. у комунальному закладі "Костянтинівський медичний коледж" відбувся конкурс "Кращий за професією-2017" серед студентів ІІІ курсу медсестринського відділення. Після теоретичної частини (тестування) студенти демонстрували виконання практичних навичок та навички спілкування з пацієнтами. За підсумками конкурсу перше місце посів Коломоєць Ігор, а друге місце поділили Горенко Ганна та Дереча Юлія.

       Вітаємо   переможців!!!!

Україна - це отча земля, рідний край, де ми народилися. Наша держава розташована в центрі Європи. Через усю Україну з півночі на південь протікає могутній Дніпро – одна з найбільших річок Європи. На берегах Дніпра розкинувся красень – Київ – столиця нашої держави. З півдня Україну омивають моря – Чорне й Азовське. На заході здіймаються у небо вершини Карпат, а на півдні розкинулися Кримські гори. Густі ліси на півночі – це Полісся. А далі на південь природні пейзажі поступово змінюються, переходячи у вільні степи. Ось така дивовижна природа нашої України!
З метою належного відзначення у 2017 році Дня Гідності та Свободи, президент України підписав указ від 30.09.2017 № 300/2017 «Про відзначення у 2017 році Дня Гідності та Свободи».
В рамках проведення заходів до Дня Гідності та Свободи 21 листопада 2017 р. КЗ «Донецький Палац молоді «Юність»  спільно зі студентами КЗ «Костянтинівський медичний коледж»  провели урок мужності «Гідність і свобода моєї країни».

Студенти, викладачі комунального закладу "Костянтинівський медичний коледж" долучилися до написання сімнадцятого Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності "Наші пісні".

     Справжнє свято українського слова до Дня української писемності та мови.

      

   

                                                                            

28 березня 2017 р. команда красунь Костянтинівського медичного коледжу під керівництвом  викладача фізичного виховання Мар'яненка Павла Костянтиновича здобули  перемогу в обласному чемпіонаті з черлідингу, який відбувся у м. Краматорськ.

23 березня 2017 року під головуванням директора коледжу Посікери Тетяни Василівни  відбулося чергове  засідання атестаційної комісії, на якому були підбиті підсумки атестації педагогічних працівників медичного коледжу у 2016/2017 навчальному році.

22 березня 2017р. Костянтинівський медичний коледж відвідав народний аматорський колектив вокальний ансамбль викладачів «Криниці» Костянтинівської школи мистецтв. В концерті пролунали пісні "Туман яром..", "Гей, соколе!", "З сиром пироги" та ін.

            

04 лютого 2017 р. Костянтинівський медичний коледж зустрічав своїх випускників ...

    

27 січня 2017р. у Костянтинівському медичному училищі відбувся черговий випуск фахівців середньої медичної освіти за спеціальністю "Акушерська справа". 14 випускників  училища вступають у доросле життя. Урочиста церемонія вручення дипломів почалася за традицією з офіційної частини, де був озвучений наказ, який поклав початок відліку нового часу в житті випускників. На адресу випускників прозвучали теплі слова привітання  директора училища Посікери Тетяни Василівни, адміністрації та батьків випускників. В кінці церемонії, за традицією, випускники принесли клятву, що для кожного медика служить внутрішнім орієнтиром роботи з пацієнтами.

24 січня 2017р. у Костянтинівському медичному училищі відбулося урочисте відкриття музею "Сповідь давнини".

Понад 20 років силами викладачів та студентів збиралися експонати музею - рушники, вишиванки, кухонне приладдя, унікальні старовинні ікони та вироби. В одному кутку навіть з'явилася імпровізована українська хата з піччю, ліжком і столом в самому центрі.

Червону стрічку урочисто перерізали директор училища Посікера Тетяна Василівна та зберігач музею Живило Любов Григорівна.

 

X