Студенти медичного коледжу долучилися до проведення міського суботнику, зробивши наше місто ще гарнішим....

28 березня 2017 р. команда красунь Костянтинівського медичного коледжу під керівництвом  викладача фізичного виховання Мар'яненка Павла Костянтиновича здобули  перемогу в обласному чемпіонаті з черлідингу, який відбувся у м. Краматорськ.

23 березня 2017 року під головуванням директора коледжу Посікери Тетяни Василівни  відбулося чергове  засідання атестаційної комісії, на якому були підбиті підсумки атестації педагогічних працівників медичного коледжу у 2016/2017 навчальному році.

22 березня 2017р. Костянтинівський медичний коледж відвідав народний аматорський колектив вокальний ансамбль викладачів «Криниці» Костянтинівської школи мистецтв. В концерті пролунали пісні "Туман яром..", "Гей, соколе!", "З сиром пироги" та ін.

 

 

 

 

 

 


  

04 лютого 2017 р. Костянтинівський медичний коледж зустрічав своїх випускників ...

27 січня 2017р. у Костянтинівському медичному училищі відбувся черговий випуск фахівців середньої медичної освіти за спеціальністю "Акушерська справа". 14 випускників  училища вступають у доросле життя. Урочиста церемонія вручення дипломів почалася за традицією з офіційної частини, де був озвучений наказ, який поклав початок відліку нового часу в житті випускників. На адресу випускників прозвучали теплі слова привітання  директора училища Посікери Тетяни Василівни, адміністрації та батьків випускників. В кінці церемонії, за традицією, випускники принесли клятву, що для кожного медика служить внутрішнім орієнтиром роботи з пацієнтами.

24 січня 2017р. у Костянтинівському медичному училищі відбулося урочисте відкриття музею "Сповідь давнини".

Понад 20 років силами викладачів та студентів збиралися експонати музею - рушники, вишиванки, кухонне приладдя, унікальні старовинні ікони та вироби. В одному кутку навіть з'явилася імпровізована українська хата з піччю, ліжком і столом в самому центрі.

Червону стрічку урочисто перерізали директор училища Посікера Тетяна Василівна та зберігач музею Живило Любов Григорівна.

 

ОГОЛОШЕННЯ!

 19 січня 2017р. у Костянтинівському медичному училищі відбулися вибори директора. 

За результатами голосування, у якому взяли участь 54 делегата, голоси розподілилися наступним чином:

Булгакова Наталія Валеріівна - 6 голосів;

Посікера Тетяна Василівна - 46 голосів;

 Проти всіх - 2 голоси.

 

19 січня 2017р. о 13-00 год.

у актовому залі медичного училища

відбудуться

збори представників колективу медичного училища.

 

Порядок денний:

1. Вибори керівника Костянтинівського медичного училища.

У роботі з профілактики правопорушень дрібниць немає!
           У роботі з профілактики правопорушень і злочинів серед неповнолітніх немає дрібниць. Кожне слово чи захід має серйозне значення для зміни життя неповнолітнього, його погляду насамого себе. 13.12.2016року старшим інспектором Костянтинівського міськрайонного відділу кримінально– виконавчої інспекції Управління ДПтС України в Донецькій області було проведено лекцію у Костянтинівському медичному училищі на тему «Кримінальна відповідальність неповнолітніх" , на якій були присутні 190 чоловік.
            Ініціатором проведення цієї зустрічі виступила Костенко Валентина Георгіївна, начальник дізнання Костянтинівського МВ ГУМВС України в Донецькій області, майор міліції, головний спеціаліст у справах дітей Костянтинівської міської ради, соціальний педагог медичного училища.
            Учні слухали лекцію з зацікавленістю, задавали питання, на які отримали відповіді. Такі бесіди готують підростаюче покоління до вступу в доросле життя.
         Знання неповнолітніми певних законів, норм поведінки, своїх обов'язків перед суспільством, усвідомлення ними шкоди, відповідальності й вироблення у них правової свідомості зобов'язує поводитись у певних рамках, утримує від порушень правил поведінки. Є надія, що діти не стануть правопорушниками через незнання, а їх вчинки будуть більш усвідомленими і обдуманими.

Костянтинівське медичне училище святкує свій 85 ювілей!!!

 

  20 жовтня в залі Палацу культури та дозвілля Костянтинівське медичне училище урочисто святкувало 85-річчя

з дня заснування.

 

   Біля джерел його створення стояли дивовижні люди, які обрали медицину справою свого життя.

     У цей святковий день викладачі і всі співробітники училища  приймали вітання від колег та гостей свята.

     Перші слова привітання  колективу та студентам пролунали від  виконуючої обов’язки директора Тетяни Василівни Посікери.

       Зі словами привітання до колективу Костянтинівського медичного училища звернулася заступник начальника відділу кадрів, навчальної та мобілізаційної роботи департаменту охорони здоров'я Донецької обласної державної адміністрації Алла Георгіївна Стельмашонок. За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм у справі підготовки спеціалістів медичної галузі Почесними грамотами Донецької облдержадміністрації, Департаменту охорони здоров’я та Костянтинівської міської ради були нагороджені кращі педагогічні працівники медичного училища. 

       В залі панувала атмосфера душевності і тепла, де зібралася одна велика медична сім'я. Колектив училища прийшли привітати секретар міської ради Юрій Григорович Разумний, головні лікарі, колеги з інших навчальних закладів міста, викладачі, випускники минулих років, студенти.


 

Ювілей училища - це не тільки історична віха, це рубіж, який дає можливість озирнутися назад і згадати пройдений шлях, згадати добрим словом тих, хто вніс значний внесок для того, щоб сіяти розумне, добре і вічне. Такі люди були присутні в залі - це шановні ветерани, золотий фонд нашого педагогічного колективу.

Маємо надію на ще не одне успішно прожите десятиріччя

на славу міста, на благо України !!!

X